2.EL RAFLARINIZ ALINIR
S.S.S

S.S.S

Günlük hayatta sık sık karşılaşılan lekelerden biri de yapışkan lekeleridir. KARCHER Fonox olarak sizlere bu lekelerin çıkarılması için yapılması gereken bir kaç tekniği tavsite ediyoruz.

Sıcak sabunlu su yöntemi: Cam, plastik ve tekstil gibi yüzeylerin üzerindeki yapışkan, bant, etiket gibi maddeleri çıkarmak için en çok tercih edilen yöntem, sıcak sabunlu su yöntemidir. Cam, plastik ve tekstil gibi yüzeylerdeki yapışkan türevi maddeleri çıkartabilmek için, önceden hazırlamış olduğunuz sıcak ve sabunlu su karışımının içine bir bezi batırıp, yapışkanlı yüzeyi ovalayarak çıkartabilirsiniz.

Kaynamış beyaz sirke yöntemi: Bu yöntemde eğer yapışkanın bulaştığı yer plastik ise, lekeler kurumadan müdahale edilmelidir. Kıyafet vb gibi tekstil ürünlerinde ise yapıştırıcının çıkarılması için deterjanlı ve soğuk suyla yıkayın. Eğer leke hala geçmediyse çeyrek su bardağı ölçüsü kadar beyaz sirkeyi kaynatarak kıyafetinizi suyun içine bastırın ve soğumasını bekleyin. Bu işlemi bir kaç kez temizleyerek lekenin gittiğini göreceksiniz.

Yukarıdaki zahmetli işlerin yerine daha pratik bir çözüm arıyorsanız KARCHER K3, KARCHER K5 ve KARCHER K7 makineleri ile kolaylıkla yapışkan yüzeyleri temizleyebilirsiniz.

Plastik yüzeyler günlük hayatta oldukça çok kullanıldığı için, kullanıma bağlı olarak çabuk kirlenmektedir. Plastik yüzeylerdeki kirlerden kurtulabilmek için KARCHER Fonox olarak sizlere aşağıdaki yöntemleri öneriyoruz.

Sirke ile temizlik: Birçok temizlik ekipmanlarına göre sirkenin plastik yüzeylerdeki aşındırıcı etkisi fazla olmadığından dolayı, plastik yüzeyleri temizlemek için önerdiğimiz ilk yöntem sirke ile temizlemedir. Bunun için ılık su dolu bir kovanın içine çay bardağı kadar sirke ekleyip, bir adet pamuklu bez yardımıyla kirlenen plastik yüzeylerinizi silmeye başlayın. Silme işleminden sonra bir bez ve duru su ile plastik yüzeylerinizi silip kurulayın.

Cif ile temizlik: Cif yöntemi de plastik yüzeylerde kullanılan bir temizlik yöntemidir. Cif ile temizlemede yüzeylerin çok sert yapıda olmamasına dikkat edilmesi gereklidir. Sert yapıdaki yüzeylerin üzerinde cif ile temizleme sonucunda çizikler görebilirsiniz. Temizlik sonrası ılık suda ıslattığınız bir bez ile yüzeylerinizin üzerini kurulayın.

Yukarıdaki yöntemlerden daha az zahmetli ve kolay bir çözüm arıyorsanız size KARCHER K3, KARCHER K5 ve KARCHER K7 modelimizi önerebiliriz.

Halı yıkama makinelerindeki çeşitlilikten dolayı müşterilerimiz tarafından "Hangi halı yıkama makinesi daha iyi?" gibi sorular almaktayız. KARCHER Fonox olarak ürünlerimize gelen müşteri yorumlarını sizler için derledik.

KARCHER SE 5100 Halı ve Koltuk Yıkama Makinesi

 

Çekim gücü çok güzel iyiki almışım çekyatlarda saklanmış kirleri çekti içinde kir dışında leke bırakmadı kargo paketleme harika çok memnunum teşekkürler

 

Ne kadarda silsem koltugumun lekesini çıkaramıyordum çok tesekur ederim gerçekten mükemmel diyorum korkmadan alın ben bu zamana kadar boşa almamisim

KARCHER SE 6100 Halı Yıkama Makinesi

 

Uzun araştırmalar sonucu eşimle birlikte bu ürüne karar verdik ve ürünü dün teslim aldım. Satıcı da sağolsun hemen kargo yaptı. Dün kullanma fırsatımız oldu. O kadar güzel emiş gücü varki neredeyse kuru olacak koltuklar. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir ürün.

 

Malzeme kalitesi güzel, fazla yer kaplamıyor.kaliteli bir deterjanı 100 ml civarında kullanırsanız daha iyi bir netice alırsınız.fazlası köpürebiliyor,temizlik yaparken yormuyor,tek seferde halıdaki suyun neredeyse tamamını çekiyor.özellikle kotuklar da mükemmel sonuç veriyor.kuru süpürmesi fena değil

KARCHER Fonox olarak sizler için Basınçlı yıkama makineleri için en çok tercih edilen aşağıdaki deterjanları önermekteyiz.

  1. Ultra Köpük Temizleyici 3’ü 1 Arada: Daha derinlemesine bir temizlik için ekstra köpük ilaveli. Yeni aktif kir sökücü sayesinde, tipik araç ve yol kirlerinin yanı sıra yağ ve gres kirlerini bile rahatlıkla ve hızlıca çıkarır.Fosfat içermez ve malzemeler üzerinde naziktir.
  2. Araç Şampuanı 3'ü 1 Arada: Çabuk kuruyan formülü ve ultra parlaklık formülünün yanı sıra benzersiz 3’ü 1 arada formülü ile aktif kir sökücü sayesinde olağanüstü temizlik performansı sunan güçlü araba şampuanı. Tek adımdaolağanüstü temizlik verimliliği, bakım ve koruma için. Tüm araç türlerini nazikçe temizlemek için.
  3. Stone and Facade Cleaner

 

Çok fonksiyonlu elektrikli süpürgeleri için en çok tercih edilen deterjanlar aşağıdakilerdir.

  1. Halı Temizleyici RM 519: Geçici temizlik için çabuk kuruyan formüllü sıvı deterjan Halı, kilim, döşemelik, oto koltuğu vb. için uygun.

 

Sert zemin temizleme makineleri için en çok tercih edilen deterjanlar aşağıdakilerdir.

  1. Zemin Temizleme Deterjanı RM 536: Tüm zorlu zeminler için: derinlemesine temizlik sağlayan Zemin Temizleme Deterjanı RM 536. Lekesiz sonuçlar için aşınmanın oluşturduğu izleri de giderir. Zeminlerin kabarmasını engellemek içinlimon kokulu nem koruması mevcuttur.